štvrtok 6. februára 2014

Lazy but happy

Najskôr som chcela napísať niečo iné a aj som to napísala, ale keď som sa na to spätne pozrela a prečítala si to, uvedomila som si, že to nie je práve najlepšie a naozaj tomu chýba zmysel. A tak som sa trochu inšpirovala u ostatných a spravila si svoj January favorite!!!(trošku oneskorene)
A ,samozrejme, kvalita alá foťák nemá kartu....

1. Reč kvetov:
Prečítala som ju asi za tri dni a bola naozaj dobrá! Nebola moc napínavá, ale dej sa mi páčil a je zaujímavo napísaná. Aj keď hlavná hrdinka je trochu psycho. Také oddychové čítanie, ale aj keď to skončilo celkom šťastne, nie je to ten typ knihy, kvôli ktorej by ste mali slniečkovú náladu ešte dva dni.

2. Odmena za vysvedčenie(aj keď nebolo moc, čo odmeňovať) 3. Blueberry zakladač na nemčinu a Lime zošit na angličtinu, aby sa mi lepšie učilo(nepomáha)

 4. Jedna z mojich úžasných sovičiek ♥♥♥
 5. Najlepší diárik od Eli(thanks), ktorej ešte stále dlžím lízatko
 6. Hrnček, ktorý som nenápadne ukradla mladšej sestre

8. (skoro) všetko od vlastného dodávateľa kvalitnej hudby
https://www.youtube.com/watch?v=c7RUeMCZL3Q

9. (bez fotky) nové rifle z C&A, úžasný jahodovo malinový čaj a veľa veľa pesničiek, na ktoré som nechtiac klikla na youtube, ale zlepšili mi náladu.

A teraz niečo, čo ma za tento mesiac sklamalo najviac
https://www.youtube.com/watch?v=AHz9qFCZOvs
ani neviem, prečo. Ale asi som od nej čakala niečo viac ako priemernú rádiovú pesničku so stále opakujúcou sa jednou vetou. A s lepším klipom, lebo ľudia na aute, ktorý sú free, cool a jazdia po krajine s mapou je trošku otrepané. Samozrejme s dvomi svalnatými chlapmi a na konci sa všetci stretnú pri ohníku, spievajú a končí to big kiss....

P.S: Mám chuť pozrieť si Pomádu.
P.P.S: Ak by som bola víla, volala by som sa Limeta Broskyňová(prišla som na to počas rysovania kocky- a potom, že matematika je zbytočný predmet)
Aký ste mali mesiac vy? ;)

Vavá   
3 komentáre:

 1. vieš, že ťa anarchisticky ľúbim, že? (A) cmuk (ale ten hrnček je fujky :D)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Diárik od Elle mám aj ja, je úplne super, len ma mrzí, že ho má takmer každá osôbka v okolí (ale tak čo už, keď v ostatných časopisoch neboli pekné, všakže..) :)
  odmeňovať sa treba za všetko, aj za zlé vysvedčenie, vraj to pomáha k snaženiu sa :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super fotky! :D Dostala jsem chut na čokoládku :D :( :D

  OdpovedaťOdstrániť